Jonavoje geriausiai sekėsi Gabrielei Paleckytei

Balandžio 9 dieną Jonavos arenoje vyko Budokos tarptautinis dziudo turnyras. Jame dalyvavo sportininkai iš Lenkijos, Belgijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos – per aštuonis šimtus dalyvių. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą KUMIKATA atstovavo  aštuoni sportininkai.

Geriausiai sekėsi Gabrieliai Paleckytei svorio kategorijoje iki 57 kg. Ji finalinėje dvikovoje nusileido sportininkei iš Kauno ir užėmė antrąją vietą. Benas Burba iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 55 kg. Dėl bronzos medalių kovas pralaimėjo Jonas Vyšniauskas ir Tadas Kazlauskas. Jie užėmė penktąsias vietas. Kitiems po pralaimėtų pirmųjų kovų teko pasitraukti iš turnyro.

Ačiū visiems už palaikymą. Tuo pačiu noriu paprašyti visų kas neabejingi vaikams ir unikaliai asmenybes ugdančiai DZIUDO filosofijai paremti Šilutės dziudo klubą KUMIKATA skirti 1,2% savo pajamų mokesčio. Iš anksto didelis AČIŪ.

Be the first to comment on "Jonavoje geriausiai sekėsi Gabrielei Paleckytei"