Elegantiškai švenčia ne tik didmiesčiai: Saugose įvyko stilinga „Mėlynoji vakarienė“

Vakar, rugpjūčio 26 dieną, Šilutės rajone esančiuose Saugose įvyko muzikos festivalio „Saugų muzikos malūnas 2017“ uždarymo koncertas, po kurio gyventojai ir svečiai rinkosi į „Mėlynąją vakarienę“ po atviru dangumi. Apie 700 gyventojų turintys Saugai nustebino išmone ir elegancija.

„Saugų muzikos festivalio“ koncertai vyksta antrus metus iš eilės Saugų evangelikų liuteronų bažnyčioje, spektakliai ir kiti renginiai – Saugų malūne. Šis festivalis buria rajono ir regiono bendruomenę, bendriems tikslams sutelkia vietos gyventojus. Visi festivalio koncertai nemokami. Koncertų metu po truputį yra renkamos lėšos Saugų evangelikų liuteronų bažnyčios ir jos vargonų renovacijai, kad ateityje čia galėtų vykti vis daugiau ir įvairesnių koncertų. Ne vieną stebina, kaip tokiame mažame miestelyje telpa tiek kultūros.

S-05

Liudo Mikalausko, Vaidos Genytės ir Egidijaus Bavikino koncerte pritrūko vietų

Festivalio organizatoriai – Saugų seniūnija ir Saugų evangelikų liuteronų parapija, kurie pasitelkę didžiulę komandą ir geranoriškus rėmėjus, puikiai veikia antruosius metus. Bažnyčia šiemet visų penkių festivalio koncertų metu buvo pilnutėlė, o per paskutinįjį koncertą, kuomet dainavo operos solistai Liudas Mikalauskas, Vaida Genytė ir Egidijus Bavikinas, laisvų vietų bažnyčioje visiškai nebeliko, daug kam teko koncerto klausytis stovint.

S-13

„Mėlynoji vakarienė“ Saugose – ne prastesnė nei didmiesčiuose

Festivalį „Saugų muzikos malūnas 2017“ vainikavo „Mėlynoji vakarienė“ su 160 svečių. „Mėlynoji todėl, kad Saugų herbas – mėlynas, o 160 svečių, nes šiemet Saugų evangelikų liuteronų bažnyčia mini 160 metų jubiliejų“, – vakarienės metu paaiškino Saugų evangelikų liuteronų bažnyčios klebonas Mindaugas Žilinskis.

S-26

Susirinkusieji stebino elegancija – senjorės į vakarienę atvyko pasipuošusios skrybelėmis, gražiausiomis mėlynomis suknelėmis, visi susirinkusieji – pasidabinę mėlynos spalvos drabužiais, stalai buvo nukrauti įvairiausiai valgiais, stilingai padekoruoti, visa aplinka ir jos puošybos elementai – kruopščiai apgalvoti. Anot Saugų seniūnės Dalios Rudienės, „Mėlynosios vakarienės“ svečių skaičius viršijo 160 – po koncerto šalia bažnyčios po atviru dangumi drauge vakarieniavo beveik 200 svečių. Jiems koncertavo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus.

Vido Valinčiaus nuotraukos (Media dia)

1 Comment on "Elegantiškai švenčia ne tik didmiesčiai: Saugose įvyko stilinga „Mėlynoji vakarienė“"

 1. VIOLETA | 2017-08-28 at 09:19 |

  IŠTAISYKITE KLAIDĄ.
  Vietovardis:
  Vardininkas: Saũgos
  Kilmininkas: Saũgų
  Naudininkas: Saũgoms
  Galininkas: Saugàs
  Įnagininkas: Saũgomis
  Vietininkas: Saũgose

Leave a comment

Your email address will not be published.


*