„Bikuva“ išsiskirs pirkėjams rodoma šiluma ir dėmesiu  

Šurmuliuojant nemažai pirkėjų miniai, be ypatingų ir kokių nors išskirtinių ceremonijų, šiandien 11 valandą Šilutėje, Gluosnių gatvėje, duris atvėrė mažai dar kam girdėto prekybos tinklo „Bikuva“ parduotuvė. Joje bus prekiaujama statybos ir apdailos medžiagomis, santechnika, įrankiais, sodo ir darbo prekėmis, buitine technika.

Į atidarymą atvyko ir šio tinklo savininkas bei vadovas Gintaras Sadaunykas. Į klausimą, ar nepabijojo iš Utenos ateiti į Šilutę, kur tokių prekybos tinklų tikrai netrūko, G.Sadaunykas sakė, kad vadovaujasi patarle – „bijai vilko – nei į mišką“. Ne taip senai pabandė įsikurti Kuršėnuose, Mažeikiuose – pavyko. Tad tiesiog toliau po truputį einama iš rytų į vakarus, pagal savo galimybes ir supratimą.

Paklaustas, kuo žada vilioti pirkėjus – nuolaidoms ar prekėmis, „Bikuvos“ tinklo vadovas atsakė, jog tikrai aišku, kad kainos tikrai nebus didesnės – tai jau dabar gali garantuoti. O kokios jos iš tiesų bus – priklausys nuo konkurencinės aplinkos.

Tačiau tikrai žada išsiskirti darbuotojų skleidžiama šiluma. Bus investuojama į personalo mokymą, aplinką. Norima sukurti ne darbo vietas žmonėms, o antrus namus. Jei čia iš ties bus namai, tai darbuotojai ir pirkėjams skleis šilumą. „Didesnės ar mažesnės kainos – laikinas dalykas, – sakė G.Sadaunykas. – Jos greitai užsimiršta. O kaip esi priimtas, aptarnautas – ilgam įspūdis palieka. Tad tuomet ir norisi grįžti atgal. Tą nuotaiką – tikrai pasieksim ir tuo išsiskirsim“.

Šilutėje atidaryta „Bikuvos“ parduotuvė – aštuoniolikta. Tad patirties iš ties yra.

Be the first to comment on "„Bikuva“ išsiskirs pirkėjams rodoma šiluma ir dėmesiu  "

Leave a comment

Your email address will not be published.


*