Padėkos vakaras Švėkšnoje  (NUOTRAUKOS)

Tradiciškai, iškart po Naujųjų metų sutiktuvių, Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, drauge su partneriais – Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, darželiu, „Diemedžio“ ugdymo ir Tradicinių amatų centrais bei visur spėjančiais Švėkšnos neįgaliųjų draugijos nariais – surengė Padėkos vakarą prie bendruomenės gyvenimo darbais prisidėjusiems jos nariams. Jis šį penktadienį vyko Švėkšnos Tradicinių amatų centre.     

Šiais metais jis sutapo su prieš dvidešimt šešerius metus vykusiais tragiškais sausio 13 tryliktos įvykiais. Tuomet Lietuvos žmonių pastangomis buvo apginta nesenai iškovota laisvė. Pagerbiant tuomet žuvusiuosius, vakaras prasidėjo bendra susirinkusiųjų malda, kurią pradėjo Švėkšnos bažnyčios klebonas Saulius Katkus. Taip pat laikantis senos tradicijos, vakaro pradžioje buvo surengtas nedidelis koncertas. Puikų lietuviškų romansų popuri klausytojams pateikė Klaipėdos muzikinio teatro solistė Giedrė Zeicaitė, kuriai akomponavo Edita Zizaitė – Ambrozaitienė.

Po malonaus koncerto internetinės „Švėkšnos naujienų“ svetainės savininkas Jonas Girskis paskelbė Metų švėkšniškį. Juo, balsuojant slaptai internete, buvo išrinkta muziejininkė Monika Žąsytienė. Ji surinko daugiau balsų negu Vaidotas Didžiūnas, Vytautas Raibys bei Danutė Gailiūnienė. Šiuos keturis pretendentus patys švėkšniškiai balsavimui ir pasiūlė.

Susirinkusius sveikino ir gerų metų linkėjo švėkšniškiai, Šilutės rajono savivaldybės Tarybos nariai Antanas Martinkus bei Arūnas Kurlianskas. Taip pat Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis. Drauge su švėkšniškiais buvo ir čia, vienmandatinėje apygardoje, rinktas Seimo narys Remigijus Žemaitaitis. Kaip visada jo kalbėjimas ir sveikinimas buvo ir su humoru, ir labai jautrus. Politikas visiems palinkėjo vilties. Jis sakė, kad nežiūrint kai kurių sunkumų, visados yra viltis ir tikėjimas, kad ateitis bus geresnė. Tai jam labai gražiai ir vaikiškai paaiškino jo penkiametis sūnus, tėveliui nupiešęs prasmingą piešinį.

Oficialios dalies pabaigoje, visi bendrai sugiedojo „Ilgiausių metų…“. o Jau po to, grojant šilutiškių muzikantų „Karčemai“, buvo bendraujama neformaliai.

Komentarų nėra, būk pirmas. "Padėkos vakaras Švėkšnoje"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*